Forum do usunięcia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-04-05 15:57:12

HowToDig
Smutny człowiek z poczuciem humoru
Dołączył: 2015-04-05
Liczba postów: 12
AndroidSafari 534.30

Nowy serwer, do końca będziemy rozbudowywać.

Wprowadzenie

Jesteśmy nowym serwerem. PrzMas i ja HowToDig jesteśmy ,,świeżakami" w byciu właścicielem serwera, ale za to jesteśmy też oryginalni. Chcemy też stworzyć oryginalny serwer, związku z tym piszemy gamemoda od początku. (Gamemod to oprogramowanie serwera, dzięki niemu używamy komend i wszystko współgra na serwerze). Obiekty także są tworzone i budowane od początku (obiekty są to te rzeczy które dołożone były przez nas, np. możemy stworzyć własne areny itp).

Coś o nas...

PrzMas specjalizuję się oprogramowaniem serwera, czyli gamemodem. Jest bardzo dobrym programistą, charakteryzuje go to że wszystko musi odwalić sam (właściwie to nas łączy, też tak mam). Sam wie że robienie gamemoda od początku to dużo roboty, ale on nie chce być plagiatem innych serwerów, dlatego można o nas powiedzieć że jesteśmy oryginalni.
HowToDig (czyli ja, będę tu mówić w osobie trzeciej) specjalizuje się  grafiką, projektowaniem serwera, mappowaniem, oraz stroną internetową, tą która teraz przeglądacie, gdy odwali własną robotę lubi zaganiać do niej PrzMasa.

Co chcemy stworzyć?

Chcemy stworzyć serwer w stylu ,,all in one" - co znaczy wszystko w jednym. Chcemy stworzyć serwer DM/Drift/Truck/Luźne RP. Mamy nadzieje że to szalone polączenie uda nam się. Jak to mówia, wspólnymi siłami możemy nawet przenieść góry". Zgadzam się z tym.

Kontakt z Administracją

PrzMas: gg 31947112, skype przmas


EKIPASERWERA
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Strona jest stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby własne. Nie zalecane jest kopiowanie, plagiatowanie, oraz inne sposoby ,,urażania" tej strony.